Zonnebloem afdeling neede

60-jarig jubileum afd. Neede

Op 14 juni heeft de Zonnebloem afd. Neede haar 60-jarig jubileum gevierd samen met de deelnemers, vrijwilligers en andere belangstellenden.

Sfeervol jubileumfeest van de Zonnebloem afd. Neede.

Dit werd gevierd in de Dorpsacconnodatie Rietmaolen (DAR). Hier was het, ondanks de warmte buiten, goed vertoeven. Om 14.00 uur werd de middag geopend door Vincent Elferink, voorzitter van de afdeling. Ook Theo Rijkenberg van de Regio sprak de jubilerende afdeling toe, waarna het feest kon beginnen. De middag werd muzikaal verzorgd door Kappie. Hij bracht menigeen nog op de dansvloer. Naast de nodige polonaises waagden enkele gasten zich zelfs nog aan het dansen van een Veleta.  Naast muziek was er ook tijd voor sketches door Jo ten Brinke en Anny Bruntink. Dit werd ook zeer gewaardeerd door de aanwezigen. Voorzien van de nodige hapjes en drankjes werd de middag een groot succes. Ter afsluiting werd nog gezamenlijk gegeten. Groentesoep en een lekkere salade stonden er op het menu. Om 18.00 uur ging iedereen,  nog voorzien van een leuk aandenken, weer naar huis. We kunnen als Zonnebloem Neede terugkijken op een zeer geslaagd jubileumfeest.

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Joke Kuiper

06-24726155
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Creatieve workshops
  • Winkelen
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken