Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Kerstviering Zonnebloem Nieuwegein Noord

img9493jpg

Onze afdeling heeft dit jaar de kerstviering bij het Fletcher hotel in Nieuwegein gevierd. Een prima locatie waarin we met ruim honderd gasten en vrijwilligers in een ruime zaal terecht konden, die in kerstsfeer was versierd. Er waren dertien tafels feestelijk gedekt en aan iedere tafel konden acht gasten terecht. Iedereen werd verwelkomd met een drankje met bubbels, met en zonder alcohol. Na een korte toespraak konden wij aan het driegangenmenu beginnen. Voorgerecht een tomatensoepje met gegrilde groente en pesto. Na dit voorgerecht werd duidelijk waarom we dit keer meer te besteden hadden voor dit luxe kerstdiner bij Fletcher. Al vroeg hadden wij een aanzienlijke gift ontvangen van één van onze gasten, het hotel zou de koffie en thee na afloop geven, maar een speciale actie bij het bedrijf equensWordline, een Europese betalingsverwerker, uit Utrecht waar één van onze vrijwilligsters werkt zorgde voor een verassing. Een bake sale door Young equensWorldline, die op 12 december hun eigen gebakken taarten en cakes hebben verkocht ten bate van een goed doel en dat was dit jaar bestemd voor onze afdeling en daar kunnen we weer de drankjes van betalen. Maar de verassing werd nog groter toen ons werd mee gedeeld dat het opgehaald bedrag wordt verdubbeld door de directie van die afdeling! Een spontaan en dankbaar applaus van de gasten volgde.

Als intermezzo hadden wij een vertelster uitgenodigd die eerst een mooi verhaal vertelde over het lot van een kerstboom. Na het hoofdgerecht volgde een tweede verhaal over een luitspeler, die veel aanbiedingen van de koning afsloeg maar die aan het eind van het verhaal zich de koning te rijk voelde.

De gasten hadden voor het hoofdgerecht de keuze uit vlees of vis, nl. gebakken zalmfilet met een beurre blanc saus of Kalfssukade met eigen jus.

Het nagerecht bestond uit een Panna cotta van advocaat.

Nog wat tijd om rustig na te praten onder het genot van een kopje koffie of thee, om daarna het kerstdiner af te sluiten. De gasten werden weer opgehaald en gingen met een glimlach weer naar huis.

Astrid van Velden

030-6037227
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk