Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.
We zijn druk bezig met het verbeteren van onze site. Tot we klaar zijn, zul je nog pagina's met oude styling tegenkomen. Excuus voor eventueel ongemak.

Zomertientje een groot succes!

Zonnebloem afdeling

De zomer is over het algemeen toch wat rustiger wat onze activiteiten betreft. Een mooie tijd om 1-op-1 (of iets meer deelnemers) te ondernemen. Het mooie is dat deelnemers dan vaak zelf ook met een i

Er zijn weer leuke activiteiten ondernomen. Een samenvatting:

  • Een deelnemer is naar haar zus gebracht, wat normaal gesproken niet zo goed gaat i.v.m. de leeftijd en gezondheid van deze deelnemer. Het weerzien tussen de twee zussen was vertererend aldus onze vrijwilligster. De deelnemer zelf was heel moe maar voldaan en gezellig. Dankbaar dat dit bezoek voor haar was geregeld.
  • Een andere deelnemer wilde geen activiteit doen omdat ze chronisch zeer moe is. Onze vrijwilligster besloot toen om van het tientje een prachtig boeket te kopen. Ook dat is een mooi initiatief om aandacht te schenken aan iemand die niet veel meer kan ondernemen.
  • Een deelneemster wilde graag een kennis die zij al heel lang niet meer had gezien bezoeken in Sassenheim. Daarna zijn zij nog bij haar bedrijf waar zij heeft gewerkt in Voorhout op bezoek gegaan. Ook nog ergens gezellig geluncht. De deelneemster heeft enorm genoten zo gaf zij aan het einde van de dag aan.
  • Andere vrijwilligers brachten met hun deelnemer(s) een bezoekje aan Sluis Tolhuis of de Sfeerstal. Hele leuke locaties om dichtbij huis er toch even uit te zijn. Op onze Facebook pagina zijn een paar verhalen te lezen die door onze vrijwilligers zijn geplaatst.
  • Tijdens de bingo eerder dit jaar was een prijs: een rit door de bollenstreek. Een aantal vrijwilligers heeft hun tientje aan de twee vrijwilligers die het vervoer regelden gegeven om naast de rit zelf ergens een lekker bakje koffie met gebak te nuttigen. Ook dit verhaal staat op onze Facebook en Internet pagina.

Al met al wordt het Zomertientje zeer gewaardeerd door onze vrijwilligers en deelnemers. De mooie verhalen en ervaringen zijn prachtig om te horen en te lezen. Een aanrader voor volgend jaar en ook voor andere afdelingen naar onze mening.

Ria van Bezouw

0172-539531
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Winkelen
  • Bezoekwerk