Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.
We zijn druk bezig met het verbeteren van onze site. Tot we klaar zijn, zul je nog pagina's met oude styling tegenkomen. Excuus voor eventueel ongemak.

Corrina neemt afscheid

img20180221200243-3jpg

Penningmeester Corrina neemt na 3 termijnen, 12 jaar!! afscheid van ons bestuur. Voorzitter Mieke bedankt haar tijdens de jaarvergadering voor haar enorme inzet en het prima beheer van de financiën.

Corrina van Heck heeft tijdens de jaarvergadering op 21 februari afscheid genomen van haar taak als penningmeester van de afdeling Nieuwveen. Maar liefst de maximale 3 termijnen, 12 jaar!, heeft zij deze taak nauwgezet uitgevoerd. Daarnaast organiseerde ze elk jaar de lotenverkoop en hielp mee o.a. mee met de organisatie van onze kramen op het Dorpsstraatfeest en de Ursulafeestdag. Daarnaast heeft ze, net als alle andere vrijwilligers een aantal gasten onder haar hoede.

Jaren geleden werd Corrina als nieuwe Nieuwveense actief bij de Zonnebloem. Mede door dit vrijwilligerswerk is ze helemaal ingeburgerd en heeft ze veel mensen in ons dorp leren kennen. Nog een positief effect van vrijwlligerswerk!

Voorzitter Mieke bedankte Corrina met een mooie bos bloemen welek werd vergezeld met een luid applaus van alle vrijwilligers. Gelukkig is er een goede vervangster gevonden, Corrie Egberts heeft het penningmeesterschap van Corrina overgenomen.

Corrina, dank je wel!

Ria van Bezouw

0172-539531
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Winkelen
  • Bezoekwerk