Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.
We zijn druk bezig met het verbeteren van onze site. Tot we klaar zijn, zul je nog pagina's met oude styling tegenkomen. Excuus voor eventueel ongemak.

Aflossing van de wacht in het bestuur

0d48e2e0-150a-449d-86d7-504241fc2537jpeg

Afscheid van voorzitter Mieke Bader in de jaarvergadering Zonnebloem Nieuwveen en benoeming van nieuwe voorzitter Pien Schrama

Op 20 februari hebben we afscheid genomen van Mieke Bader als voorzitter van onze afdeling en heeft zij het stokje overgedragen aan Pien Schrama. Ook zijn de jaarstukken 2018 vastgesteld, goed verzorgd en op tijd aangeleverd door onze nieuwe penningmeester Corrie.

Afscheid voorzitter Mieke

Mieke bedankte bij haar afscheid als voorzitter de vrijwilligers voor al hun inzet. “We kunnen als bestuur van alles bedenken maar jullie moeten het doen”! Het werd tijd voor haar om de voorzittershamer over te dragen, druk met werk en ook het feit dat ze niet in Nieuwveen woont is soms een gemis en vraagt extra tijd. Gelukkig blijft ze vrijwilliger en namens het bestuur de regiovergaderingen bezoeken. Fijn!

Nieuwe voorzitter Pien

Namens alle vrijwilligers bedankte de kersverse voorzitter Pien op haar buurt Mieke voor haar tomeloze inzet. Ze is al vanaf 1994 vrijwilliger en heeft er vele jaren bestuurswerk op zitten. Pien zei over Mieke: “Altijd energiek, enthousiast, belangstellend, meelevend en meedenkend, mee organiserend en altijd positief! Je brengt vrolijkheid mee, en regelmatig een pakje koek en soms aan het begin van de vergadering een mooi gedichtje voor onze vrijwilligsters. 

Daarom droeg Pien dit keer, speciaal voor de scheidend voorzitter, een “vrijwilligersgedicht” voor. Symbolisch werd de hamer overgedragen en Mieke werd met applaus én bloemen bedankt voor alles wat ze voor onze afdeling heeft gedaan.

Na afloop van de jaarvergadering werd er met een hapje en drankje nog gezellig nagepraat. Een goed jaarlijks gebruik!

 

 

Ria van Bezouw

0172-539531
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Winkelen
  • Bezoekwerk