Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.
We zijn druk bezig met het verbeteren van onze site. Tot we klaar zijn, zul je nog pagina's met oude styling tegenkomen. Excuus voor eventueel ongemak.

Nog meer leuke Zomertientje-uitjes!

af38cf0d-1822-49a8-9422-a46915860274jpeg

Een kleine zomeractiviteit hoeft niet zo ingewikkeld te zijn. Een uitje in de eigen omgeving waarbij het gaat om aandacht en gezelligheid is zo georganiseerd en het wordt erg gewaardeerd.

Lees hier wat onze vrijwilligers met hun gasten gingen doen:
 
Annemieke en Coby vertellen: “We zijn op zaterdagmiddag 17 augustus met onze gasten naar het Kaageiland gereden om daar een heerlijk kopje koffie met een heerlijk gebakje te nuttigen. En daarna nog een wijntje. Jammer dat de zon er niet bij was daarom waren er ook niet zoveel bootjes op het water. Onze gasten waren er nog nooit geweest en genoten ervan.”
 
Tanja vertelt: “Wij, mijn Zonnebloemgast en ik, zijn naar cafe de Klinker in Noorden geweest. De bedoeling was om naar Theetuin "Lekker knus" te gaan maar de tuin was dicht vanwege het weer en het theehuisje was volgeboekt deze dag. 
Dus op naar de Klinker, de koffie was goed en de appeltaart hmm!
Mevrouw reed zelf heen en weer met haar auto en we hebben fijn zitten praten. Kortom 'n heel gezellige middag!”
 
Corrina vertelt: “Op maandagmorgen 19 augustus heb ik een bakkie gedaan in de Sfeerstal met mijn 2 gasten. Het was erg gezellig en er was voldoende om over te kletsen dus de tijd vloog ook om.”
 
Joke vertelt: “Ik heb met 2 van mijn gasten een rondje gefietst en daarna bij De Sfeerstal koffie/chocomel en taart gegeten. De zon scheen en we konden heerlijk buiten op het terras zitten. Tot slot nog een rondje gewandeld in de prachtige tuin. Daarna weer op de fiets naar huis. De dames hadden genoten van de gezellige middag.”
 
Diny vertelt: “Op 25 augustus heb ik met mijn gast bij de Sfeerstal lekker thee gedronken. Omdat ze slecht kan lopen zijn we lekker blijven zitten. Heerlijk gekletst over kinderen en haar werk vroeger bij Huize Ursula”
 
Corrie vertelt: “Op vrijdagmiddag 30 augustus ben ik met een van mijn gasten bij bakkerij de Kruyf geweest. We hebben een bakkie gedaan met wat lekkers. Het was prachtig weer. We konden het lopend af. Daarna hebben we nog een stuk gewandeld. Ze vond het erg leuk.
 
Mieke vertelt: “We wilden met zijn viertjes bij mij thuis gaan rummikubben. Ik heb mijn gasten op de afgesproken dag om 15.00 uur opgehaald. Na de koffie met appeltaart zijn we gaan spelen, onder het genot van een wijntje met koude en warme hapjes. Om 18.30 uur heb ik ze weer thuis gebracht.
Ze vonden het erg gezellig en vonden dat we dit vaker moesten doen.”
 
 
Met een Zomertientje doen onze vrijwilligers met één of meer gasten iets extra’s in de wat stille zomerperiode. 

Ria van Bezouw

0172-539531
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Winkelen
  • Bezoekwerk