Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.
We zijn druk bezig met het verbeteren van onze site. Tot we klaar zijn, zul je nog pagina's met oude styling tegenkomen. Excuus voor eventueel ongemak.

Paasattentie in een roerige en stille tijd

57d26816-e98e-4ba8-86b4-3dc88349ad2ajpeg

De Zonnebloemvrijwilligers brengen een door ZonMW gesponsorde paasattentie bij alle Zonnebloemgasten in Nieuwveen.

Geen activiteiten en bezoekwerk

Het Coronavirus/Covid-19 houdt ons allemaal bezig en heeft heel veel activiteiten, ook die van de Zonnebloem, stilgelegd. Ook het bezoekwerk kan ivm de risico's voor onze gasten en vrijwilligers niet doorgaan. Erg jammer maar wel noodzakelijk.

Veel van onze gasten zijn op leeftijd en kwetsbaar dus in deze "intelligente lock down periode" aan huis gebonden. Ook het bezoek van familie en kennissen is tot het hoogstnoodzakelijke beperkt. Het is daarom een hele stille tijd met weinig vertier en afleiding.

"We denken aan u" - Paasattentie 

Om onze gasten een hart onder de riem te steken brengen onze vrijwilligers hen een door ZonMw gesponsorde Paasattentie. Een tasje met lekkers vergezeld van een speciaal voor deze gelegenheid gemaakte Nieuwveense Zonnebloemkaart met persoonlijke noot van de eigen vrijwilligster. Een middel om even, weliswaar op gepaste afstand, contact te hebben en te laten weten dat we aan ze denken.

Met dank aan ZonMw, een landelijke organisatie die onderzoek naar het verbeteren en vernieuwen van geneesmiddelen stimuleert en financiert. De tasjes waren bedoeld voor een congres. Maar omdat dit niet door kon gaan werden de tasjes geschonken aan onze afdeling. Heel attent en erg gewaardeerd!

Ria van Bezouw

0172-539531
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Winkelen
  • Bezoekwerk