De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslagIn Huize Sint Jozef heeft Zeemanskoor Nijkerks Welvaren een fantastisch optreden gegeven voor De Zonnebloem.
Bij binnenkomst kregen de gasten en koorleden een kopje koffie of thee met een grote koek, geschonken door de Jumbo. De zaal zat bomvol met 52 gasten, 20 vrijwilligers en 35 koorleden. Na een welkomstwoord van Jannie klonk het lijflied van Nijkerks Welvaren door de zaal, gevolgd door "De Klok van Arnemuiden". Gelukkig stonden er schermen in de zaal, zodat iedereen uit volle borst mee kon zingen. Na de pauze ging men zelfs in de polonaise! Rollator, rolstoel, iedereen deed mee. Helaas was daar alweer het laatste liedje: "Zeeman, kom naar huis". Het was een super gezellige en vrolijke middag.
De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslagHeb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?