Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

U kijkt toch ook naar Er kan zoveel meer ?

10 mei is de eerste aflevering van Er kan zoveel meer te zien bij Omroep Brabant. In acht afleveringen van 24 minuten komen alle aspecten van de Zonnebloem aan bod.

Ook proberen we nieuwe vrijwilligers en deelnemers aan te trekken voor onze vereniging. De uitzendingen starten zondagavond om 18.00 uur en worden elk uur herhaald tot maandagochtend.

In acht afleveringen van Er kan zoveel meer komt alles wat de Zonnebloem te bieden heeft voorbij. Van een bezoek aan een pretpark, tot een vakantie in Mechelen en van een vaart met de Zonnebloemballon tot een uitje naar de Efteling. In iedere aflevering beleeft een bekende Nederlander/Brabander de Zonnebloem als deelnemer voor één dag. In de uitzendingen komen verschillende onderwerpen langs. Ook is er in iedere uitzending aandacht voor de Zonnebloemauto. U ziet de verdeling van de onderwerpen hieronder.

Datum

Uitzending

Aandacht voor

Facebookcampagne

10 mei

Beekse Bergen

Medioren

Deelnemers en vrijwilligers

17 mei

Graffiti

Jongerenwerkgroep

Deelnemers en vrijwilligers

24 mei

Vakantieschip

Verpleegkundigen

Verpleegkundigen

31 mei

Cultuurdag Eindhoven

Activiteiten

Vrijwilligers en deelnemers Eindhoven

7 juni

Zoom/Beekse Bergen

Persoonlijke wens

Deelnemers

14 juni

Regionale vakantie Mechelen

Vakantie-aanbod

 

28 juni

Het andere bedrijfsuitje: Efteling

MVO activiteiten

 

5 juli

Den Bosch/Ballonvaart

Toegankelijkheid

Deelnemers


Vrijwilligers en deelnemers
Rondom de uitzendingen vraagt de Zonnebloem ook via Facebook en andere media mensen vrijwilliger te worden, om een zo groot mogelijk effect te bereiken. Via een aparte webpagina kunnen geïnteresseerden zich melden. Deze aanmeldingen matchen we met afdelingen die deze nieuwe vrijwilligers vervolgens ontvangen. Dat betekent dat uw afdeling mogelijk benaderd wordt door mensen die aan de slag willen. Zij zullen enthousiast zijn om zich in te zetten. Een warm welkom vanuit de afdeling is daarom van groot belang. Door de aandacht in de uitzendingen zullen er ook nieuwe deelnemers komen. Ook deze mensen worden gekoppeld aan afdelingen. Binnen uw afdeling kan dit dus nieuwe deelnemers opleveren.

Vrijwilligers nodig?
Vanuit de promotiecampagne van vorig jaar is bepaald op welke plekken Facebook lokaal zal worden ingezet, om afdelingen met een tekort aan vrijwilligers te helpen. U kunt via judith.meerwijk@zonnebloem.nl aangeven dat uw afdeling hard op zoek is naar vrijwilligers, zodat de Facebookcampagne in uw gemeente uitgezet kan worden. Wilt u zelf actievoeren? Maak dan gebruik van de aandacht die de Zonnebloem in mei en juni krijgt. Zo kunt u bijvoorbeeld rond de uitzenddata met een stand vrijwilligers werven. U kunt hiervoor een draaiboek opvragen bij Judith Meerwijk: judith.meerwijk@zonnebloem.nl.
 

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Connie Mennens

06-51616523
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?