Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Donatie Rabobank Zuid-Holland Midden

Frans Paap neemt cheque in ontvangst

Dinsdag 26 maart heeft Frans Paap, penningmeester van De Zonnebloem afd. Nootdorp een cheque van € 1.000,- in ontvangst genomen uit handen van Petra den Boer namens de Rabobank Zuid-Holland Midden. Een tijdje geleden kon er een aanvraag worden ingediend bij het Coöperatiefonds Rabobank Zuid-Holland Midden, daar zij regelmatig een deel van haar winst uitkeert aan projecten die het culturele en maatschappelijke leven verbeteren. En dat heeft onze voorzitter Petra Eversen gedaan. Echter er moest natuurlijk wel een project aan gekoppeld zijn. En dat was voor onze afdeling niet moeilijk daar De Zonnebloem dit jaar 70 jaar bestaat en wij voor onze gasten iets extra's willen  doen en wel een dagje naar Rotterdam met bezoek aan de pannenkoekenboot en aan de Euromast. Er waren 36 aanvragen binnengekomen en 20 daarvan zijn er gehonoreerd! En onze afdeling was er één van. Derhalve dank aan de Rabobank en wij zullen er die dag een fijne dag van maken voor onze gasten!!! 

Emmy Remmerswaal

0152220247
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?