Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

PAASVERRASSING VOOR ONZE GASTEN MAART 2021

2021-03-26105140-paasstikkerjpg

VERSLAG VERRASSING MET PASEN DOOR ONS BESTUUR / WIJKHOOFDEN PERSOONLIJK NAAR ONZE GASTEN 23-03-2021

Het zijn nog steeds bijzondere tijden.

Terwijl een jaargeleden nog alles ‘op slot’ ging, wordt er nu weer volop gedacht in nieuwe mogelijkheden en met een langzame versoepeling. Heel langzaam komen er kleine veranderingen maar ons sociale leven ziet er met de Pasen dit jaar ook nog niet uit zoals we het zouden willen. We kunnen nog niet met de voltallige familie aanwezig zijn. Onbezorgd ergens op de koffie gaan we missen onze dierbaren.

De gasten van de Zonnebloem die tot de risicogroep behoren zitten al zolang alleen en zijn nog niet allemaal gevaccineerd. De Zonnebloem doet haar uiterste best en probeert iedereen bij de samenleving te houden. Tot nu toe lukt dat aardig om elke maand even contact te hebben met een leuk precentje,een praatje of een belletje.

Om onze gasten met de Pasen te verrassen zijn we langs gegaan bij bakkerij Bekkers, de warme bakker op de Opwettenseweg. Bakker Bekkers kwam ons tegemoet en heeft speciaal voor ons een paasbrood  gebakken, dat lekker en smaakvol is. En…. dat proef je, een echte feest topper, met een stikker met de tekst van vrolijk Pasen erop. Een warme bakker die met ons mee denkt, dankjewel bakker Alexander Bekkers, namens de Zonnebloem afd. Nuenen!

De Zonnebloem stopt er nog een persoonlijk Paaskaartje bij om toch nog iedereen een hart onder de riem te steken. Maar ook om te helpen en te steunen en te vertellen dat iedereen nog even vol moet houden, want het duurt al zolang. Lieve gasten geniet maar lekker van het overheerlijke Paasbrood voor of met de paasdagen, jullie hebben het echt verdient!

Onze wijkhoofden doen er alles aan om het heerlijke presentje rond te brengen zo vlak voor de Pasen. Fijn om de gasten nog even een vrolijk Pasen te wensen,want zonder elkaar is iedereen alleen.          Het bestuur van de Zonnebloem denkt dat de momentjes van de presentje zeker gemist gaan worden als alles weer zo goed als normaal wordt en we steeds meer vertouwde activiteiten kunnen oppakken. Wij denken dat de meeste gasten er erg naar uit kijken. Laat het mooie weer maar komen!

Bezoekwerk Ria Hoefnagels.

Jorien Velthuis

06-31035218
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk