Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Nieuwjaarsborrel 2017

Zonnebloem afdeling

De eerste koffieochtend van 2017 stond in het teken van het nieuwe jaar.

Ondanks de papsneeuw op de wegen was het zaaltje weer gezellig vol met deelnemers en vrijwilligers van onze afdeling.

Voorzitter Bert opende de ochtend met een korte terugblik op 2016 en blikte voorruit voor 2017. We hebben een levendige afdeling mede dankzij de financien die op orde zijn en onze donateurs. Klik HIER voor de Nieuwjaartoespraak.

Omdat de gast die Ina had uitnodigd toch niet aanwezig kon zijn moest er worden geimproviseerd en dit lukte zeer goed.
Alle deelnemers mochten op een 'geeltje' een wens voor een mogelijk te organiseren aktiviteit opschrijven. Alle wensen werden vervolgens in de wensboom (gemaakt door Joke en Noldy) gehangen.

Meneer Sijpkens verraste ons weer met een spontaan verhaal/gedicht. Dit keer van Annie MG Smit over de brug bij Breukelen die almaar voller werd met mens en dier zonder onder het gewicht te bezwijken. Tenslotte kwam er de mug en krak zei de brug. Alles en iedereen in het water. Behalve de mug, zie zagen ze nooit meer terug! Klik HIER voor het gedicht.

Ook mevrouw Vrancken had een mooi gedicht over een boom, haar takken en wortels die vergeleken werden met ons mensen. Wat een wijsheid en een scherpte van onze oudste deelneemster.

Dan was er de borrel in de vorm van een advocaatje met slagroom. Dat gaat er wel in bij de aanwezigen!

Tenslotte kwamen Dominee Kees Visser, Pastoor Adri Verweij en burgemeester Hans-Martijn Ostendorop op bezoek. De burgemeester hield een korte toespraak. Eigenlijk hebben we het hardstikke goed in onze gemeente. Mede door instanties zoals de Zonnebloem. Het is niet 'ik en jij' maar 'WIJ'!
Na deze toespraak mengden de bezoekers zich onder de aanwezigen.

En voor je het weet is dan alweer twaalf uur. Tijd om naar huis te gaan.

 

 

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Zita Blokker

030-6567176
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?