bloemen en plezier
Ruim twintig deelnemers van De Zonnebloem locatie Dieren genoten dinsdagmiddag 19 mei van een bijzonder gezellig uitstapje naar Intratuin Arnhem Presikhaaf.
Bij aankomst kregen de deelnemers alle tijd om rustig rond te kijken en mooie plantjes uit te kiezen om hun tuin, terras of balkon op te fleuren. Daar werd enthousiast gebruik van gemaakt want winkelwagens vol kleurrijke bloemen en planten werden geparkeerd bij het restaurant voor de High Tea.
In het restaurant werden de Zonnebloemers hartelijk ontvangen
en stond een werkelijk uitgebreide High Tea klaar. De deelnemers werden verwend met heerlijke koffie en thee en een ruim assortiment aan hartige en zoete lekkernijen. Alles was tot in de puntjes verzorgd en iedereen liet het zich goed smaken. Ondertussen werd er volop bijgepraat en genoten de Zonnebloemers zichtbaar van elkaars gezelschap en de fijne ontspannen sfeer.
Voorzitter Greet Witteveen sprak namens alle deelnemers haar dank uit aan de medewerkers van Intratuin en de vrijwilligers/chauffeurs die deze middag mogelijk maakten. Aan het eind van de middag werden de auto’s van de vrijwilligers gevuld met de fleurige aankopen en keerde iedereen moe maar zeer tevreden huiswaarts. Het was opnieuw een geslaagde fijne middag voor de deelnemers van De Zonnebloem.
De Zonnebloem; er kan meer dan je denkt!
De Zonnebloem locatie Dieren verwelkomt graag nieuwe vrijwilligers
om ook in de toekomst het goede verschil te kunnen blijven maken voor haar doelgroep:
meld je aan bij mevrouw Greet Witteveen 06-47444515 /