Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Beursvloer Rijnwoude 2016 groot succes voor de Zonnebloem

Zonnebloem afdelingsnieuws

De afdeling Rijnwoude-Zuid kwam met maar liefst 5 matches terug van de eerste Beursvloer Rijnwoude. Een prachtig resultaat!

U hebt beslist al veel in de Groene Hart Koerier gelezen over de eerste Maatschappelijke Beursvloer in Rijnwoude. Ook onze afdeling heeft aan de Beursvloer deelgenomen. En met succes!

Wat is de Beursvloer?
De Beursvloer is een bijeenkomst van Rijnwoudse bedrijven en Rijnwoudse instellingen en organisaties, die samen bekijken wat zij voor elkaar kunnen betekenen. Wat kun jij voor mij doen en wat kan ik voor jou doen? Het idee van "voor wat, hoort wat". Als twee partijen elkaar gevonden hebben, hebben zij een "match". Een notaris kijkt of het een reële afspraak is en legt deze dan vast.

Eerste Beursvloer een succes voor onze afdeling
De eerste Beursvloer voor Rijnwoude, georganiseerd door Actief Rijnwoude, is een groot succes voor onze afdeling. Liefst vijf matches hebben wij gemaakt.

  • Zo zal Aurelia, de organisatie voor Vrijwillige Palliatieve ThuisZorg in ons werkgebied, een presentatie houden voor onze vrijwilligers. Als tegenprestatie zullen wij publiciteit voor Aurelia maken.
  • Ook Turn2me, bekend van Shiatsu Healing, houdt een lezing en wel over acceptatie en bewustwording van het leven. Onze tegenprestatie is hier eveneens publiciteit.
  • Dat geldt ook voor de workshop die Fysio Klein en Allcura Thuiszorg.over omgaan met verminderd mobiele mensen voor onze vrijwilligers zullen verzorgen.
  • Het gemengd koor Rainbow Colors zal in 2017  optreden voor de gasten van de Zonnebloemafdelingen Rijnwoude-Noord en Rijnwoude Zuid. Daartegenover staat een rondleiding bij de Rijnenburger molen (1722) en het plaatsen van een collectebus.
  • De vijfde match is tot stand gekomen met Smits Advies uit Benthuizen. Een deskundige vrijwilliger van onze afdeling zal een aantal coachingsessies voor Windows 10 geven, in ruil voor het even vaak vervoeren van gasten van onze afdeling naar activiteiten. De eerste coachingsessie heeft al plaatsgevonden.

Voor herhaling vatbaar!
Wij zijn heel tevreden met de resultaten van de Beursvloer. We zien uit naar de praktische uitvoering. Wat ons betreft volgend jaar weer.

 

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Secretariaat Zonnebloem Rijnwoude-Zuid

06-831 32 921
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals