Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Zonnebloem Rijnwoude-Zuid leert rolstoelrijden.

Zonnebloem afdelingsnieuws

Onze afdeling kreeg een workshop waarmee we leerden omgaan met minder mobile mensen. De training werd gegeven door Jochem Klein van Fysioklein en Bianca van der Meer van Allcura Thuiszorg.

Zonnebloem Rijnwoude-Zuid leert rolstoelrijden.

Onlangs heeft een aantal vrijwilligers van onze afdeling een workshop gevolgd waarmee zij leerden omgaan met minder mobile mensen. De training werd gegeven door Jochem Klein van Fysioklein en Bianca van der Meer van Allcura Thuiszorg. De workshop had een brede opzet. Niet alleen het rijden met een rolstoel, maar ook hoe draai je ermee, hoe help je mensen erin en eruit werden behandeld. Daarnaast kwam ook de veiligheid in huis aan de orde. Zonnebloemvrijwilligers komen immers vaak bij mensen thuis en zien soms situaties die tot ongelukjes kunnen leiden. Met simpele tips, als Zonnebloemgasten daarvoor open staan, kunnen deze vaak voorkomen worden. De Zonnebloemvrijwilligers waren unaniem van mening dat het een leerzame ochtend was geweest,

Wilt u er meer over lezen? Dat kan in de rubriek “Ervaringen”, waarin uitgebreid verslag wordt gedaan.

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Secretariaat Zonnebloem Rijnwoude-Zuid

06-831 32 921
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals