Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Rabobank Sponsorfietstocht, Fiets mee voor de Zonnebloem

Zonnebloem afdelingsnieuws

De jaarlijkse sponsorfietstocht van de Rabobank is dit jaar op zondag 25 juni 2017. Fiets onder inschrijfnummer 95 mee voor de Zonnebloem Rijnwoude-Zuid. Vertel het door aan familie vrienden en bekend

Op zondag 25 juni 2017 is het weer zover. De Rabobank Groene Hart Noord organiseert de jaarlijkse Sponsorfietstocht voor alle verenigingen, scholen en clubs in haar werkgebied. Door mee te doen kunt u geld verdienen voor de Zonnebloem Rijnwoude-Zuid. Geld dat zal worden besteed aan activiteiten en uitstapjes voor mensen met een lichamelijke beperking,

Vier afstanden

Hoe meer fietsers voor de Zonnebloem op de fiets stappen, hoe meer kilometers er gereden worden, hoe hoger het bedrag is dat onze afdeling dankzij u ontvangt.

Er zijn verschillende afstanden waaruit u kunt kiezen: 20, 40, 60 en 100 kilometer.
De vergoeding per uitgereden afstand bedraagt respectievelijk € 3,-, € 6,-, € 9,- en zelfs € 12,- voor de route van 100 kilometer. Aan u de keus!

Sportief én gezellig

Lekker bewegen in de open lucht, een sportieve invulling van uw zondag. Maar behalve sportief is deelname aan de Rabobank Sponsorfietstocht ook gezellig. U vertrekt bij een van de deelnemende verenigingen en ook onderweg doet u deelnemende scholen, verenigingen en clubs aan. Op elke locatie is iets te doen, van een koor tot de mogelijkheid iets te drinken. U rust lekker uit en ontmoet andere deelnemers.

Noteer de datum van 27 juni a.s. en mobiliseer uw omgeving

Vertrektijd en –plaats voor Hazerswoude-Dorp zijn nog niet bekend. Maar reserveer de datum alvast in uw agenda, dan kan u dit gezellige uitje niet ontgaan. Nodig ook uw buren, vrienden en bekenden uit. Samen een zondag op stap voor een goed doel. Geweldig toch!

Onze afdeling ziet uit naar wat u voor activiteiten voor haar gasten bijeenfietst.

Zodra bekend publiceren wij de vertrektijden en de startplaats. U kunt ook uw e-mailadres doorgeven aan secretariaatzonnebloem@tooten.nl. Dan krijgt u van ons een mailtje zodra de betreffende gegevens bekend zijn.

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Secretariaat Zonnebloem Rijnwoude-Zuid

06-831 32 921
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals