Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Onze sponsors in 2013

Onze sponsors 2013

Fleur Magnifique sponsorde op 7 september de Nationale Ziekendag in Benthuizen

Op 7 september 2013 vierde de Zonnebloem afdeling Rijnwoude-Zuid de jaarlijkse Nationale Ziekendag. Vrijwilligers gaven zowel in Benthuizen als in Hazerswoude-Dorp een zonnebloem cadeau aan passanten in het winkelcentrum. Zij op hun beurt gaven de bloem af bij iemand uit hun omgeving, die langdurig ziek of gehandicapt is. Daarbij was een kaart met bemoedigende woorden gevoegd. Fleur Magnifique uit Benthuizen verraste de Zonnebloem dit jaar opnieuw door de bloemen voor de Benthuizenaren met een royaal bedrag te sponsoren.
Fleur Magnifique, wederom ontzettend bedankt.

Rabobanksponsorfietstocht op 22 september 2013

Ook dit jaar vond de Rabobanksponsorfietstocht weer plaats. Met heel goed fietsweer vertrokken ruim 2500 deelnemers om geld bijeen te fietsen voor ruim 100 organisaties in de Regio. Ook voor de Zonnebloem Rijnwoude-Zuid.
Er kon voor verschillende afstanden worden ingetekend; hoe langer de tocht, hoe hoger de bijdrage van de Rabobank voor de organisatie waarvoor men inschreef. Tot wel 6 euro per fietser voor 40 km.
Een aantal mensen fietste voor onze afdelingen 120,50 euro bij elkaar.
Rabobank bedankt.

Familie Klerks sponsort pannenkoekenfestijn op 10 juli 2013

38 Gasten van de Zonnebloem namen deel aan het pannenkoekenfestijn dat de Zonnebloem aan het begin van de vakantieperiode organiseerde. De heer en mevrouw Klerks uit Hazerswoude-Dorp stelden een gezellige ruimte hiervoor beschikbaar en namen de kosten van de drankjes en hapjes voor hun rekening. De gasten hebben genoten! Zie het verslagje van de gezellige bijeenkomst of bekijk de foto´s.
Mijnheer en mevrouw Klerks, bedankt!

Lions Groene Hart sponsort vakantieweek van 22 - 27 april 2013

Evenals voorgaande jaren sponsorde de Lions Groene Hart ook in 2013 een vakantieweek voor Zonnebloemgasten uit onze regio. De reis ging dit keer naar Eindhoven. Vanuit onze afdeling gingen vijf gasten mee. Zij hebben genoten! Zie in de rubriek Ervaringen hoe het onze gasten in april vergaan is.
Lions....  weer hartelijk bedankt voor jullie steun.

 

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Secretariaat Zonnebloem Rijnwoude-Zuid

06-831 32 921
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals