De prijzen zijn gevallen…….

De Zonnebloemloterij is weer voorbij. Lotenkopers, dank voor uw steun.

Op 7 oktober 2019 vond de trekking van de Zonnebloemloterij plaats. Helemaal automatisch kwamen onder het toeziend oog van een notaris de winnende nummers tevoorschijn. In het werkgebied van onze afdeling – Benthuizen en Hazerswoude-Dorp - waren de prijzen niet dik gezaaid, maar er is in ieder geval één klein prijsje gevallen.
Van elk lot dat in Benthuizen en Hazerswoude-Dorp worden verkocht krijgt onze afdeling een mooi gedeelte. Alle vrijwilligers van Zonnebloem Rijnwoude-Zuid danken de kopers van loten dan ook van harte. Hun lot zorgt ervoor dat de afdeling activiteiten kan blijven organiseren voor mensen met een lichamelijke beperking.
Wilt u de uitslag bekijken? Dat kan via https://www.zonnebloem.nl/loterij/uitslag-2019

Secretariaat Zonnebloem Rijnwoude-Zuid

06-831 32 921
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Buitenactiviteiten
  • Creatieve workshops
  • Evenementen en festivals
  • Uit eten/terrasje pakken