Trouwe vrijwilligers

Dat onze afdeling veel trouwe vrijwilligers heeft, blijkt regelmatig weer als weer enkelen van hen beloond worden voor hun jarenlange werk bij de Zonnebloem.

Op 4 november werden opnieuw enkele mensen van onze afdeling in het zonnetje gezet omdat zij 10 jaar lang vrijwillig zich hebben ingezet voor het werk van de Zonnebloem. Deze keer waren het Jeanette Blijleven uit Benthuizen en Mieke Kortekaas en Leen Kranse uit Hazerswoude-Dorp. Zij ontvingen op de vrijwilligersbijeenkomst een oorkonde, een zilveren speld, een mooie bos bloemen en een daverend applaus van de andere vrijwilligers.

Secretariaat Zonnebloem Rijnwoude-Zuid

06-831 32 921
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Buitenactiviteiten
  • Creatieve workshops
  • Evenementen en festivals
  • Uit eten/terrasje pakken