Donatie van Lionsclub Rijnwoude aan De Zonnebloem Noord en Zuid

In een warme en prettige sfeer hebben leden van Lionsclub Rijnwoude recent een gulle donatie overhandigd aan de lokale afdelingen van De Zonnebloem Noord en Zuid.
Peter Versteeg, voorzitter van De Zonnebloem Rijnwoude Zuid, nam namens beide besturen de cheque dankbaar in ontvangst. “Met deze bijdrage kunnen we opnieuw waardevolle activiteiten organiseren,” aldus Versteeg. Hij noemt gezellige uitstapjes, creatieve bijeenkomsten en het bieden van persoonlijke aandacht als voorbeelden van waar de gift aan besteed zal worden.
De Lionsclub heeft het afgelopen jaar diverse acties en evenementen opgezet om geld in te zamelen, waaronder de Omloop van het Groene Hart. De opbrengst hiervan werd bestemd voor de beide Zonnebloemafdelingen. Theo Schotte, voorzitter van de werkgroep Omloop van het Groene Hart, sprak namens Lionsclub Rijnwoude zijn grote waardering uit voor het werk van de vrijwilligers van De Zonnebloem. “Het is bewonderenswaardig hoe jullie met zoveel toewijding en warmte mensen een bijzondere dag bezorgen. Wij dragen daar graag ons steentje aan bij.”