Zonnebloem afdeling

roosendaal

Overkapping dankzij crowdfundingsactie en vrijwilligers van woonvorm Enclaveberg feestelijk geopend

OOSENDAAL - Al in 2023 ontstond bij woonvorm ‘Enclaveberg’ van Amarant in Roosendaal de behoefte aan een overkapping. De zomers worden steeds warmer en ze hebben en mooie tuin op het zuiden, maar je w

 

Maar hoe doe je dat? Een overkapping kost geld en dat ligt niet voor het oprapen. Toch werd er werk van gemaakt. Een crowdfundingsactie werd gestart en Amarant legde ook nog een mooi bedrag bij. Maar het moest ook nog in elkaar gezet worden.

Dat was een mooie klus voor de MontVenToppers! In eerste instantie opgericht als vriendenclub die meededen met ColSensation om geld op te halen voor KWF, maar inmiddels uitgegroeid tot een ware omnivereniging, die zich inzet voor allerlei (lokale) goede doelen. Op een aantal vrije zaterdagen en zomeravonden werd er driftig op los geklust, met een prachtig eindresultaat.

De ‘finishing touch’ kwam van Primadak uit Roosendaal, die de overkapping voorzag van een mooi kunststof dak. Hiermee kunnen de bewoners van ‘Enclaveberg’ nog jaren vooruit. Zo kan men straks naar hartenlust buiten spelletjes doen of gewoon lekker met elkaar genieten van een mooi zondagavond. Een natuurlijk zal zo nu en dan de barbecue aan staan.

Op zondag 5 oktober werd de overkapping feestelijk geopend. De bewoners en de begeleiders maakten er samen met de MontVenToppers een mooie middag van.

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Hans de Vogel

06-46426695
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Creatieve workshops
  • Kunst en cultuur
  • Sport en spel
  • Winkelen