Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Vrijwilligersavond

a883077c-7a1f-4ab2-8dac-9595af88eebbjpeg

Gezellig samenzijn van onze vrijwilligers

Dit jaar was het tot onze blijdschap na 3 jaar weer mogelijk om een vrijwilligersavond te houden. Op 15 juli was het zover. In de huiskamer van het Palet kwamen we samen. 

Vier mensen werden in het zonnetje gezet. De jubilarissen Ada, Tonny en Anneke kregen een speltje, een oorkonde en bloemen/een cactus, omdat ze 10 jaar geleden vrijwilliger werden bij onze afdeling. Ze werden hartelijk bedankt voor hun inzet van al die jaren. Juan kreeg een mooi beeldje en een boeket. Hij verlaat de Zonnebloem omdat hij nu meestentijds in Spanje gaat wonen. Hij werd ook hartelijk bedankt voor zijn inzet, waarbij zeker vermeld moet worden dat hij onze ster-verkoper van Zonnebloem-loten is.

Onder het genot van door vrijwilligers zelfgemaakte hapjes en met lekkere drankjes was het een aangename en gezellige avond, waarbij we de tijd hadden om bij te kletsen in een ontspannen sfeer

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Corrie Beuckens

010-2860147
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?