Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Boottocht Zonnebloem

Zonnebloem afdeling

Jaarlijks uitstapje Zonnebloem

Vandaag hebben wij ons jaarlijks uitstapje gemaakt met de Zonnebloem afd. Reijerhof dit jaar gekozen voor een boottocht met de Smaragd. Om 11.00 uur vertrok de boot. Helaas waren de weergode ons niet zo goed gezint. Storm er regen voorspeld, gelukkig viel alles 100 % mee we waren in totaal met 103 personen inclusief de vrijwilliger. Na een kopje koffie met wat lekkers kregen de gasten een kopje heerlijke soep. En met een drankje kwam het hoofgerecht bal gehakt, sla appelmoes gebakken aardappeltjes en verse groente. Tot slot een heerlijk ijsje. Weer een drankje en alle gasten speelde gratis 3 rondes mee met de Bingo. Om 16.30 meerde de boot weer af. En al onze gasten gingen voldaan van boord. Dank aan de Smaragd en al onze vrijwilligers voor deze geslaagde dag. TOPPIE". Voor herhaling vatbaar.

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Willem den Hartog

010-4823646
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?