Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Bedrijfsuitje

Zonnebloem afdeling

Bedrijfsuitje Blijdorp

Vrijdag 12 januari was onze afdeling Reijerhof van de Zonnebloem uitgenodigd voor een bedrijfsuitje naar Blijdorp aangeboden door Progressive Recruitment. Er mochten 20 gasten en 2 vrijwilligers mee. Op eigen gelegenheid zijn onze gasten naar Blijdorp gegaan, en daar ontvangen door 30 vrijwilligers van het bedrijf die ons dit uitje  gunde. Er was direct een klik tussen de gasten en vrijwilligers, eerst een lekker kopje koffie met gebak genuttigd,  de sfeer was prima. De meeste van onze gasten waren al jaren niet meer in Blijdorp geweest en keken hun ogen uit, niets was de vrijwilligers te veel de gasten konden aangeven waar ze naar toe wilde..
De afspraak was om 15.30 weer verzamelen in het restaurant voor een afscheidsdrankje. Om 16.30 was deze verwendag helaas ten einde de bedankjes van de gasten aan de vrijwilligers was enorm, er werd zelfs gekusd  als afscheid  en tel. nummers uitgewisseld. Alle vrijwilligers van Progressive Recruitment namens afdeling Reijerhof van de Zonnebloem onze dank is groot jullie hebben de gasten van de Zonnebloem een onvergetelijke dag bezorgd.

 

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Willem den Hartog

010-4823646
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?