Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

verrassingsmiddag

20180516143455jpg

verrassingsmiddag

De gasten van onze afdeling Reijerhof hebben wij vandaag verrast op een verrassingsmiddag.

Dit konden wij organiseren dank zij een gift van Boek met een Doel.

Om 13.00 uur starte deze middag.

Eerst  koffie met heerlijke zoete hapjes o.a. kleine gebakjes heerlijke bonbons . Daarna rondje Bingo, en toen de klapper van de middag een heus SHANTIKOOR uit de Hoeksche Waard. Ondertussen kregen onze gasten heerlijk hartige hapjes o.a. wraps met zalm toastjes warme hapjes en een lekker drankje. De sfeer was heel gezellig. Tijdens de pauze weer een rondje Bingo en toen weer 20 min gezelligheid en meezingen met het Shantikoor. Onder het genot van een advokaatje.

Helaas om 17.00 uur kwam er een eind aan deze geweldige middag.

Al de gasten kregen een doosje met bonbons mee.

Wat hebben onze gasten en vrijwilligers een heerlijke middag gehad dankzij Boek met een Doel.

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Willem den Hartog

010-4823646
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?