Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Vrijwilligers gaan terug in de tijd

Second Opinion neemt onze vrijwilligers mee naar de jaren 60.

10 oktober 2018 was het zover: het 2-jaarlijks uitje voor onze vrijwilligers. Gekozen was voor een optreden van Second Opinion in IJmuiden. Dit leuke trio verzorgt een geweldig cabaretachtig optreden in hun gezellige huiskamer. Rond de klok van 19.30 vertrokken we met 23 personen in 6 auto’s vanuit Spaarndam (veel dank chauffeurs!). Aangekomen bij het juiste adres wordt je direct gevangen door de speciale sfeer waarin je wordt ontvangen: door een smal paadje, via een prachtige tuin, trapje op, trapje af en zo kom je in de huiskamer en kijkt je ogen uit: alles ademt de sfeer van de jaren 60. Kopje koffie/thee met bokkenpootjes en Jan Hagel koekjes. En dan het optreden tussen de schuifdeuren en achter de fluweelrode gordijnen. Het was hilarisch, wat hébben we gelachen. En het leuke was dat je heel veel liedjes die het trio van Second Opinion ten gehore bracht kon meezingen: nostalgie alom. En om in de jaren zestig stijl te blijven kwamen na afloop de bowl en de glaasjes advocaat met slagroom op tafel met natuurlijk kaas, worst en augurk in boterhamworst. Het was een fantastisch avond.

Wim Pijnaker

contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Kunst en cultuur
  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk