Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Een advocaatje hoort erbij!

In deze kille tijden is dit cadeautje hartverwarmend

Om in contact te blijven met onze gasten, hebben wij vorige week een actie gehouden waarbij onze gasten, met medewerking van onze vrijwilligers, werden verrast met een heel leuk pakketje: een éénpersoons advocaatje en 2 Mozart Kugeln (bonbons) op een gouden ondergrond, versierd met confetti, een leuk strikje en een bemoedigend kaartje. Dit alles met zorg samengesteld door Anneke en Loes: 84 stuks !

Voor de gasten die geïnteresseerd zijn in musea was er ook een prachtig magazine van de Museum Plus Bus bij. Dit werd gratis aangeboden. Omdat de Museum Plus Bus momenteel niet kan en mag rijden kwam het museum zo bij de gasten thuis.

Wij hadden juist weer plannen gemaakt om overeenkomstig de richtlijnen van het RIVM en in samenwerking met de Spaarneschool in kleine groepen te gaan portrettekenen in de Adalbertuskerk. Maar helaas: de aangescherpte maatregelen maakt dit onmogelijk: er zou teveel beweging zijn in het dorp. We hopen op betere tijden.

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Wim Pijnaker

contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Kunst en cultuur
  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk