Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Een overval met een happy end

Wim Pijnaker koninklijk onderscheiden

26 april 2021

 

Vandaag, de dag vóór Koningsdag werd onze secretaris Wim Pijnaker naar het Haarlemmermeerse Bos ‘gelokt’, alwaar hij tot zijn grote verrassing koninklijk werd onderscheiden.

Dit voor zijn vele vrijwilligerswerk voor o.a. de jeugdvereniging in Halfweg, de Don Bosco in Spaarndam, de Jozefschool, de Adalbertusparochie in Spaarndam, het Dorpsorgaan rondbrengen, de Telefooncirkel, maar vooral voor ons als secretaris van de Zonnebloem. Hij maakt inmiddels al ruim 5 jaar deel uit van ons bestuur. Een inwerkperiode was niet nodig, hij nam direct en voortvarend het heft in handen. En zijn deskundigheid op dit gebied heeft hij ten volle waargemaakt. Het is ook heel waardevol dat hij bekend is in ons dorp Spaarndam en daardoor goede contacten heeft met het overgrote deel van onze gasten. Kortom: wij zijn heel blij met hem en hopen dat hij zich nog lang met ons verbonden zal voelen en zijn taken voor ons bestuur wil blijven uitvoeren. Van harte gefeliciteerd Wim !!

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Wim Pijnaker

contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Kunst en cultuur
  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk