Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Twee rolstoelfietsen voor Spaarndam

Onze gasten kunnen nu ook met de rolstoelfiets er op uit

Na een lang traject van fondsen aanschrijven ten behoeve van de aanschaf van 2 rolstoelfietsen, werden wij verrast door een bericht van het Rode Kruis te Haarlem, dat zij het pakket van hun werkzaamheden gingen wijzigen, waardoor het gebruik van de rolstoelfietsen die zij zo'n 2 jaar geleden van een Stichting hadden gekregen, niet meer tot hun takenpakket zouden behoren.

Omdat wij de rolstoelfietsen al meerdere keren van het Rode Kruis hadden "gehuurd", en het contact was gebleven, kwamen zij bij ons terecht. Dit heeft geresulteerd in de officiële overhandiging van de sleutels van de 2 rolstoelfietsen op 16 juni jl. in het bijzijn van de voorzitter van de Stichting, die de rolstoelfietsen in eerste instantie aan het Rode Kruis had geschonken, de directeur van Rode Kruis District Kennemerland en 3 leden van ons bestuur. Wij hopen er veel mooie tochtjes met onze gasten mee te maken. Wij zijn er superblij mee !!

 

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Wim Pijnaker

contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Kunst en cultuur
  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk