Zonnebloem afdeling

tilburg-heikant-quirijnstok

"Vakantie-uitjes".

img20250830151135jpg

Uitstapje, 1 op 1, of met een klein aantal gasten.

Al een aantal jaren stelt de afdeling een bedrag ter beschikking om samen met een of meerdere gasten iets leuks te ondernemen. Liefst iets wat de gast aandraagt graag eens te doen. Maar meestal weet de gast niets en doet de vrijwilliger een voorstel. bv gaan lunchen, koffie drinken, uit of thuis, met iets lekkers erbij, naar een tuincentrum enz enz. Soms gewoon een bezoekje brengen en een bloemetje mee nemen.

Zelf ben ik met 2 gasten op hun verzoek naar de bioscoop geweest. De film die zij uitgekozen hadden, was de opname van het optreden van André Rieu op het Vrijthof in Maastricht afgelopen juli. Zo, in de bios, met zo’n groot doek is het toch een andere beleving dan in je eentje voor de tv thuis. De gasten hebben die middag genoten en de vrijwilliger ook.

Ook ben ik met 4 gasten wezen lunchen bij de Rustende jager en met weer anderen bij de Financien. Bij een gast ga ik binnenkort koffie drinken en neem dan een gebakje mee. 

Ook andere vrijwilligers gaan zo met hun gasten op stap, in overleg met de gast en afhankelijk van diens mogelijkheden. Het is best een hele organisatie, zeker als je meerdere gasten hebt, maar het zorgt ook voor veel gezellig momenten.

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Marian Schipper

0134559013
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Kunst en cultuur
  • Uit eten/terrasje pakken