Zonnebloem afdeling

tilburg-heikant-quirijnstok

Vera Buijsman ruim 20 jaar vrijwilliger.

vera-2021-jaar-zblvrijwilliger-beeldje-ontmoetingjpg

Gestart als Vrijwilliger Bij Zonnebloemafdeling Heikant-Quirijnstok op 21 april 2005.

21 april 2005 begon ik / Vera Buijsman als vrijwilliger bij Zonnebloemafdeling HQ.

Daarvoor was ik al vanaf 1987 vakantievrijwilliger.

Omdat ik meestal zelf aangeef wanneer iemand een jubileum heeft, had natuurlijk niemand ik de gaten dat ik 20 jaar vrijwilliger was. En we zijn bij onze afdeling gewend daar bij stil te staan.

Uiteindelijk, toen het toch uitgekomen was, werd er alsnog tijdens een vergadering (uitgebreid) aandacht aan besteed.

Marian had een hele toespraak voor me, om verlegen van te worden. Er was gebak, bloemen, cadeaubon, een oorkonde en het beeldje “ontmoeting” van de Zonnebloem.

Het is lastig om voor jezelf aandacht te vragen voor zoiets, maar ik was ook aangenaam verrast door al die aandacht.

Marian Schipper

0134559013
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Kunst en cultuur
  • Uit eten/terrasje pakken