Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

70 jaar de Zonnebloem in 2019

Dit jaar is het zeventig jaar geleden dat de Zonnebloem werd opgericht. De vereniging wil deze mijlpaal uiteraard niet zomaar voorbij laten gaan. Dit jubileum is een mooi voorproefje voor ons 75-jarig

Week van het Bezoekwerk 
Van donderdag 17 januari tot en met vrijdag 25 januari vindt de Week van het Bezoekwerk plaats. Bezoekvrijwilligers is gevraagd om zoveel mogelijk huisbezoeken in deze periode te plannen. Als attentie zijn door het nationaal bureau zonnebloemchocolaatjes en  hartenwens-kaarten geregeld, die door de bezoekvrijwilliger meegenomen kunnen worden.  

In een normale week leggen we iets meer dan 20.000 huisbezoeken af, naar verwachting zal dat aantal in de Week van het Bezoekwerk boven de 45.000 uitkomen. Kort voor onze verjaardag sprak André van Duin bij het televisieprogramma De Wereld Draait Door al lovende woorden over de vereniging en haar vrijwilligers. Bekijk het fragment hier.

70 zorgeloze Zonnebloemdagen 
In de maanden april, mei en juni vieren we de 70 zorgeloze Zonnebloemdagen. Iedere werkdag staan we stil bij een andere activiteit binnen onze vereniging. Denk hierbij aan uitjes met de Zonnebloemauto, vaarvakanties, het andere bedrijfsuitje, de loterij en Onbeperkt Eropuit. Na de Week van het Bezoekwerk wordt het voorstel voor deze zorgeloze Zonnebloemdagen concreet gemaakt. In de nieuwsbrief van februari verwachten we meer details te kunnen verstrekken.  

Activiteiten na de zomer
Begin september staat MPS de Zonnebloem tijdens de Wereldhavendagen in Rotterdam in de belangstelling. We sluiten het jubileumjaar af in de winter. Tijdens de Landelijke Vrijwilligersdag in december zetten we alle vrijwilligers extra in het zonnetje.

Online museum  
Iedereen die meer wil lezen over de geschiedenis van onze vereniging is van harte welkom in het online Zonnebloemmuseum. Dit is het enige museum in Nederland dat alle dagen van de week, 24 uur per dag geopend is.

Hans Bantjes

0297-241472
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?