Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Bingo middag in Het Boveneind

Zonnebloem afdeling

Donderdag 17 december 2015 hebben we een zeer geslaagde Bingo middag gehad voor de gasten van onze afdeling. De opkomst was zeer groot!

Er is weer volop genoten en gelachen, vooral toen we niet met het bingo apparaat uit de voeten konden en het op onze eigen manier deden. Maar het plezier was er niet minder om.

Na een korte studie van het apparaat is het uiteindelijk toch gelukt en liep het spel zoals het behoort te lopen. Alle gasten zijn met een prijsje naar huis gegaan.

We hadden een paar rondjes langs de plaatselijke winkeliers gemaakt en veel leuke prijsjes gekregen.

Zorgcentrum Het Boveneind had heerlijke stamppotten en een dessertbuffet gemaakt, wat iedereen zich goed liet smaken.

Het was voor onze gasten een zeer geslaagde middag!

Met Hartelijke Dank aan de volgende sponsoren:
Van winkelcentrum Aller Erf
: Jumbo, Onze Winkel en Bosch bloemen.

Van winkelcentrum de Ellekoot: slagerij Harzevoort,  Kaasproeverij, Calamaris, Harten5, Roelofsen bloemen, Bruna, Etos.

Van Bruineplein: slagerij Van de Geer, Valentino Flowershop.

Van de Zandstraat: boekhandel Van Kooten, Limburgia vlaaien, Jumbo PWA, De Meent-Bouman, je theetafel en De Violier.

Overig: Hema, Jumbo Petenbos, AH, Daalder kaas.

 

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Ina Jansen

0318-512460
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk