Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Winterbingo

Zonnebloem afdeling

Onder het mom van "het moet vooral gezellig zijn" hebben wij op 24 februari een heel gezellige bingo middag/ avond georganiseerd. Weinig regels, maar wel veel plezier. En dat is gelukt denken wij.

Door: Claudine Booman

Onder de bezielende leiding van Jaap, met hulp van de assistente Marianne, rolden de ballen door het rad en vlogen de cadeau’s ons om de oren.
Met dank aan de Veenendaalse middenstand waren er namelijk heel veel prijzen te winnen. Iedereen ging met een leuk cadeau naar huis. Sommige mensen zelfs met meerdere cadeau‘s. We hadden zoveel mooie spullen dat we zelfs loterij hebben gedaan.

 Ook was er tijdens de bingo nog een speciale gast: een journalist van de Rijnpost. Hij wilde graag een stukje schrijven over wat wij als Zonnebloem nou zo allemaal doen. Mij is niet bekend wanneer het stukje in de krant komt.

De stemming zat er goed in en zeker als je weet dat na de bingo een heerlijk buffet klaarstaat. En wat is er in de winter lekkerder dan stampot. Niets!
En dat was er dus. Heerlijke zuurkool, boerenkool en hutspot. Stukje vlees en natuurlijk een kuiltje jus.

En wat te denken van het heerlijke toetje dat daarna kwam. Als afsluiter een kop koffie en daarna moe maar voldaan naar huis.

Met dank aan al onze vrijwilligers die weer meegeholpen hebben er een succes van te maken. Tevens dank aan het personeel van Boveneind die dit alles voor ons weer mogelijk hebben gemaakt.

Met dank aan onze Sponsoren:
’t Boveneind, Smoothiebar Lef, Bruna Hoofdstraat, Bruna Ellekoot, Op is Opshop, Snackbar Yes, SoLow, Kruidvat, Xenos, Lameris, Subway, Delifrance, Jysk, Duifhuizen, Gall en Gall, Roelofsen, slager Van der Geer, Wolpoort, De thee van mijn tante, Primera, Koopman, Jumbo, Tamminga, LichtXpert, Welkoop, Karwei, Van de Garde, Totaal Bed, Carpet Right, Praxis, Beter Bed, Kwantum, Jumbo Aanholt, Energie Coach Gem V’daal, Anoniem

Nog van vorig jaar:
Primera, Harten 5, Hema, Bruna Ellekoot 

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Ina Jansen

0318-512460
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk