Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Nieuwjaarsreceptie 2018

zb-nwj1jpg

Op donderdag 11 januari hebben wij weer onze jaarlijkse nieuwjaarsreceptie gehouden.

Deze was wederom in het Boveneind. Daar is het altijd goed toeven, want er wordt goed voor ons gezorgd. Ontvangst met een kop koffie of thee met een heerlijk gebakje. En ook de hapjes daarna waren weer heerlijk. De opkomst was goed: er waren veel gasten en vrijwilligers.

We werden dit jaar weer geholpen door twee leerlingen van het CSV. Heel fijn dat dat weer mogelijk was. Ook was er dit jaar Geralda, een buurmeisje van een van onze gasten. Zij wilde heel graag een keer helpen en wij waren blij met haar hulp.

Natuurlijk was er de speech van onze voorzitter Jaap Kleppers. Hij keek terug op het afgelopen jaar en blikte vooruit. Hij vertelde over de plannen voor het nieuwe jaar, onder andere om kleine activiteiten te gaan organiseren. Speciaal daarvoor is er een activiteitencommissie opgericht. Wij hopen dat dit met de hulp van al onze vrijwilligers gaat lukken.

Ook staan er alweer nieuwe activiteiten op stapel. Op 2 maart een muziekbingo en op 6 april een boottocht door de havens van Rotterdam.

Kortom weer een jaar om naar uit te kijken!

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Ina Jansen

0318-512460
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk