Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Muziekbingo en stamppotbuffet

zb-bingo2jpeg

Op vrijdag 2 maart hebben we genoten van een muzikale en ontzettend gezellige Zonnnebloemmiddag.

Deze vond wederom in het Raethuys van het Boveneind plaats. 

Natuurlijk begon de middag met koffie of thee met wat lekkers. Even gezellig bijkletsen met iedereen alvorens het serieuze werk begon: de bingo.

Dit keer geen bingo onder leiding van Jaap, maar een muzikale versie onder leiding van Kees Bos. Allemaal oude Nederlandse liedjes die we luidkeels konden meezingen. Wat te denken van de tranentrekker Manuela en Pappie loop toch niet zo snel. Maar gelukkig ook het luchtige genre zoals Uche uche uche.

Het was natuurlijk wel de bedoeling dat er zo snel mogelijk rijtjes “vol” waren, want er waren mooie prijzen. De hoofdprijs, een koffiezetapparaat, werd gewonnen door meneer Gijsberts. Mevrouw Stomphorst won een digitale fotolijst.

Iedereen deed en zong volop mee; het was moeilijk om stil te blijven zitten. Er waren zelfs enkele vrijwilligers die zich aan een dansje of een polonaise waagden.

Na de bingo even bijkomen, alvorens van een heerlijke stamppotten buffet te genieten. Boerenkool, zuurkool en natuurlijk hutspot. Zoals elk jaar weer prima verzorgd door het keukenpersoneel van het Boveneind. Het was weer heerlijk en ook zo goed als op. Net zoals de heerlijke toetjes.

Bij het weggaan van onze gasten hoorden we alleen maar positieve geluiden; volgens mij was het een zeer geslaagde middag voor iedereen.

Wederom met dank aan al onze vrijwilligers die deze middag weer tot een succes hebben gemaakt.

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Ina Jansen

0318-512460
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk