Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

De Zonnebloem op de Koningsmarkt

koningsmarkt1jpg

Misschien hebt u ons zien staan. Wij waren met een mooie kraam aanwezig op de Koningsmarkt.

Ons doel: mensen bekend maken met de Zonnebloem, nieuwe deelnemers en vrijwilligers werven en ook zeker geld inzamelen om weer allemaal leuke dingen te kunnen organiseren voor onze deelnemers.

Dat hebben wij gedaan dmv het verkopen van loten, en dat is zeker gelukt. We hebben 255 loten verkocht en dat is een super prestatie! Voorgaande jaren kwamen we met moeite aan de 450 loten in totaal en daarvan was het grootste deel te danken aan onze top verkoopster Marianne van de Weerdt. Goed voor 50% daarvan.

En we zijn nog maar net begonnen met de verkoop, want deze loopt tot eind september 2018. Dus als u denkt: "Dat kan ik ook" dan zijn de loten te verkrijgen bij onze penningmeester Henny van Woerkom, tel. 0318 521391.

Met dank aan Bert Nagel, die het op zich heeft genomen om dit te organiseren op Koningsdag.

En dank aan onze vrijwilligers die met veel enthousiasme in de kraam stonden: Bert Nagel, Marjan Nagel, Toke van de Rovaart, Elke Klumpenaar, Tiny van Mil, Marianne vd Weerdt, Marianne Zwaan, Ineke van de Berg, Dinie Niessink, Henny van Woerkom, Susan van der Veek, René van der Veek en Claudine Booman.

Zonder jullie was dit allemaal niet gelukt!

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Ina Jansen

0318-512460
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk