Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Een virtuele wandeling door Park Sonsbeek in Arnhem

sonsbeek1jpg

Onder leiding van boswachter Jeroen Glissenaar zijn wij met een hele groep mensen het prachtige Park Sonsbeek door gelopen.

Niet echt natuurlijk, maar aan de hand van 175 foto’s nam hij ons mee op deze wandeling. Een wandeling waarbij wij van alles te zien en te horen kregen over de Witte villa, de Baron van Heekeren, de watervallen en de enorme beuken bomen.

Jeroen werkt en woont al jaren in het Park en wist dus heel veel te vertellen. Het was heel stil in de zaal en de reacties na afloop waren dan ook zeer enthousiast.

Deze middag waren onze gasten een gemêleerd gezelschap. Onze eigen deelnemers van Zonnebloem Veenendaal, een deelnemer uit Rhenen en ongeveer 30 mensen uit het Boveneind zelf. Als dank voor het altijd gebruik mogen maken van het Raethuys in het
Boveneind hebben wij deze keer ook bewoners van uit het huis zelf uitgenodigd.

Natuurlijk was alles weer prima geregeld. Koffie met wat lekkers. En bij het pauze drankje waren heerlijke hapjes. Met dank weer aan ’t Boveneind en onze vrijwilligers die hebben geholpen.

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Ina Jansen

0318-512460
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk