Cookies

De Zonnebloem gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren, gebruiksgemak te verbeteren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties en informatie te zien krijgt wanneer u gebruik maakt van deze website. Meer informatie over de cookies kunt u vinden op onze privacy pagina.

Op De Hoge Veluwe

zb-hv1jpeg

Een van de sinds kort geleden opgestarte kleinschalige activiteiten van onze afdeling was een fietstocht met aangepaste rolstoelfiets in het nationale park “De Hoge Veluwe”.

Op dinsdag 3 juli waren wij met 4 deelnemers en 4 vrijwilligers in het park om daar de prachtige omgeving te verkennen. De zon straalde en de hemel was strak blauw. Onze deelnemers hebben genoten van de geweldig gevarieerde natuur en fantastische omgeving rond het jachthuis “Sint Hubertus”.

Doordat een van onze vrijwilligers jaren lang rondleidingen heeft gegeven op het jachthuis, kregen wij allen veel te horen over het park. Een welkome belevenis voor mensen met een beperking, die vaak alleen met hulp op deze manier een keer in de natuur terecht komen.

Deelnemers en vrijwilligers hebben deze middag met volle teugen genoten en gaven te kennen dit graag nog een keer over te doen.

Alom een super geslaagde middag waar zij nog vaak over kunnen vertellen.

Ina Jansen

0318-512460
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk