Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Op De Hoge Veluwe

zb-hv1jpeg

Een van de sinds kort geleden opgestarte kleinschalige activiteiten van onze afdeling was een fietstocht met aangepaste rolstoelfiets in het nationale park “De Hoge Veluwe”.

Op dinsdag 3 juli waren wij met 4 deelnemers en 4 vrijwilligers in het park om daar de prachtige omgeving te verkennen. De zon straalde en de hemel was strak blauw. Onze deelnemers hebben genoten van de geweldig gevarieerde natuur en fantastische omgeving rond het jachthuis “Sint Hubertus”.

Doordat een van onze vrijwilligers jaren lang rondleidingen heeft gegeven op het jachthuis, kregen wij allen veel te horen over het park. Een welkome belevenis voor mensen met een beperking, die vaak alleen met hulp op deze manier een keer in de natuur terecht komen.

Deelnemers en vrijwilligers hebben deze middag met volle teugen genoten en gaven te kennen dit graag nog een keer over te doen.

Alom een super geslaagde middag waar zij nog vaak over kunnen vertellen.

Ina Jansen

0318-512460
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk