Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Sinterklaasfeest in het Boveneind

20181130153547jpg

Na lange tijd heeft onze afdeling Sinterklaas en zijn Pieten weer ontvangen.

Eindelijk was het weer eens zover dat Sinterklaas en zijn Pieten de Zonnebloem afd. Veenendaal kwam bezoeken. Wij weten dat Sint het rond deze tijd altijd vreselijk druk heeft, maar dit jaar was het dan eindelijk zo ver dat hij even tijd vrij voor ons vrijmaakte.

Vol verwachting zaten alle deelnemers en vrijwilligers te wachten op de goede Sint en zijn Pieten. Sint is nooit op tijd, maar dit jaar duurde het wel erg lang.

Opeens ging de telefoon en tot grote schrik van Ina had zij Zwarte Piet aan de telefoon. Sint en Piet konden de zaal niet vinden in het Boveneind.

Tot overmaat van ramp waren Sint en zijn Pieten in het Boveneind in Groningen.

Maar hoe moet dat nu? Het zou zeker wel 3 uur duren voordat ze met de auto in Veenendaal konden zijn. Met een helikopter? Na heen en weer gepraat tussen Ina en Piet was het voorstel om toch maar te wachten, maar………….wie kwam daar onverwacht de zaal binnen: Sinterklaas en Zwarte Piet.

Grapjespiet was weer bezig geweest en werd door Sinterklaas toch wel even terecht gewezen.

Uit volle borst, onder begeleiding van Daan, hebben we Sinterklaas toegezongen.

Sint was blij weer bij de Zonnebloem te zijn! Helaas viel de microfoon uit en technische Piet kon deze ook niet repareren. Sint heeft wel een harde stem, maar moet deze tijd toch al veel praten dus besloot hij om gezellig bij de mensen langs te gaan voor een praatje.

Ondertussen speelde Daan vrolijke sinterklaasliedjes en kregen de deelnemers weer het bekende “hapje en drankje”.

Sint moest, vlak voordat hij wegging, toch wel even kwijt dat Veenendaal erg onveilig was geworden en vertelde dat hij ‘s nachts zijn politie-uniform aandeed om de Pieten te beschermen. Sint zette even zijn pet op en dat was natuurlijk een hilarisch moment.

Toen was het weer tijd voor Sint en zijn Pieten om afscheid te nemen en onder luid gezang van “Dag Sinterklaasje” zwaaiden wij de Sint en zijn Pieten uit.

Het was een gezellig Sinterklaasfeest en we hopen dat Sinterklaas gauw weer een bezoek brengt aan onze afdeling van de Zonnebloem.

 

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Ina Jansen

0318-512460
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk