Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Samenloop voor Hoop 2018

Het ideetje om met onze afdeling mee te doen aan dit evenement groeide snel uit tot een team enthousiaste collega vrijwilligers, hun partners, vrienden en kennissen.

Samenloop voor Hoop Weert 2018.
Het ideetje van Paula om met onze afdeling mee te doen aan dit evenement groeide snel uit tot een team enthousiaste collega vrijwilligers, hun partners, vrienden en kennissen. We melden ons aan als Team 29 de "Zonneblumkes" en een loopschema werd gemaakt. 24 uur hebben we met afwisselend met elkaar gelopen en de sfeer en saamhorigheid zat er van begin tot eind goed in. We liepen allemaal met in onze gedachten die lieve mensen die door deze vreselijke ziekte kanker zijn getroffen. Het was indruk wekkend en ik als teamcaptain zal ik deze gezamenlijke activiteit nooit meer vergeten. We weren onderweg geïnterviewd door een verslaggever van De Limburger, en zoals hij heel goed omschreef "Zij vielen meteen op in hun gele Zonnebloem Weert T-shirts" Lees dit korte maar mooie verslag in de krant. Ik kan hier nog heel lang over doorvertellen maar laat de mooie foto's even voor zich spreken. Dank je wel lieve Zonneblumkes voor jullie bijdrage, vriendschap en aanwezigheid. Jullie zijn kanjers.
Captain Willy.

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Ellen van der Stam

06-44922277
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk