Musical op 'het Baken'
5 juli 2022 van 10:00 - 10:00 uur
In het kort….
Jongevoets Dierenpark is een leuke dierentuin. Alleen… ze hebben geen Chinese pandabeer. En ook al geen babyolifantjes. Daarom heeft directrice Jessica Jongevoet een bijzondere vogel uit Argentinië gehaald, de zogenaamde oelewapper.
Het dierentuinpersoneel is druk met de voorbereidingen. Maar op de dag dat de nieuwe aanwinst wordt gepresenteerd, blijkt de vogel uit zijn kooi te zijn verdwenen!
Al het personeel probeert de vogel te vangen: de Rangers (‘Een echte Ranger kent geen danger!’), de snoepverkoopsters en assistente Olga die alle klusjes van Jessica moet opknappen. Zelfs de leerling- dierenverzorgers mogen even stoppen met poepscheppen als ze in de bomen de karakteristieke roep van de vogel horen.
Maar wie heeft hem eigenlijk vrijgelaten? Heeft Beau het misschien gedaan, die jongere die zijn taakstraf in de dierentuin moet uitvoeren? Of de moeder van dat verwende meisje, die haar dochter een oelewapper cadeau wou geven? Of waren het de vogelaars, die tegen opsluiting van vogels zijn?
Enne… mocht dat eigenlijk wel, die oelewapper uit Argentinië halen? De directrice doet een beetje geheimzinnig. Ze zegt steeds: ‘verboden te voeren’. Hier zit een luchtje aan.
Die middag zal koningin Minima komen om de vogel te onthullen… Zal hij op tijd worden gevangen??
Je maakt het mee in de afscheidsmusical: VERBODEN TE VOEREN