Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Workshop Openhuis voor de vrijwilligers

Zonnebloem afdeling

Workshop openhuis 15 Maart 2016

De eerste helft van de avond hebben we met elkaar ontdenkt, hoe we ons zelf zien. Zijn wij een open vereniging? Wat stralen wij uit. De meesten van ons zien onze vereniging als een open, warm, gezellig huis. Door op deze manier naar onze vereniging te kijken ontdekten we dat we een vertrouwde omgeving ervaren, met een welkom voor iedereen.

De tweede helft van de avond ging meer over hoe zien anderen ons. Hoe kijkt men naar de Zonnebloem Werkhoven, zijn we zichtbaar, weet men wat we doen? Binnen onze afgdeling ervaren we dat alles besproken kan worden, we zijn niet bang voor de waarheid en hebben respect voor elkaar. Waar nog wat verbeter punten liggen, is leren van elkaar. Dat verdient wat onderhoud/een kwastje.

We hebben de kernwaarden van de Zonnebloem (Integer,Sociaal,Betekenisvol,Optimistisch) besproken en herkenden ons daarin. Onder betekenisvol staat: we leren van elkaar en laten anderen delen in onze kennis. Bijvoorbeeld: hoe doe je het bezoekwerk, wanneer ga je en hoe vaak, neem je iets mee.  We merken ook dat wij behoefte hebben om te leren van andere afdelingen, dit kan via de regio vergaderingen of themadagen.

Afsluitend hebben we de Lessen van de Ganzen via een video bekeken en kort bij stil gestaan. Het was een leuke, leerzame interactieve avond.

Jolanda

 

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij 2022

Speel mee en kijk uit naar mooie prijzen!

Koop nu een lot

Mariëtte Huisman

0343551756
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk