De Zonnebloem loterij 2022
Speel mee en kijk uit naar mooie prijzen!
Koop nu een lotGezellige middag.
Op 14 sept. hadden we weer een hele gezellige middag met de gasten van de Zonnebloem Werkhoven. Er was koffie/thee met taart van de cadeaubonnen, gekregen bij ons 40 jarig jubileum.
Vrijwilliger Johan van Impelen gaf een presentatie genaamd Boeren, Burgers en Buitenlui! We genoten van de vele oude foto's uit Werkhoven en voor veel gasten waren er herkenbare foto's bij.
Er waren 26 gasten en die werden door 8 vrijwilligers bediend.
Deze middag hadden we ook nog een jubilaris, Nellie van Echtelt, zij is meer als 10 jaar vrijwilligster in Werkhoven en zij ontving uit handen van de voorzitster een speldje, oorkonde en natuurlijk een prachtige bos bloemen.
Na afloop van deze middag werden nog verschillende zieken uit het dorp door een vrijwilliger verrast met een bloemetje i.v.m. ziekendag.
Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?