Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.
We zijn druk bezig met het verbeteren van onze site. Tot we klaar zijn, zul je nog pagina's met oude styling tegenkomen. Excuus voor eventueel ongemak.

Ria 25 jaar vrijwilligster

Ria 25 jaar vrijwilligster bij onze afdeling Werkhoven

Tijdens ons 40 jarig jubileum werd Ria van Impelen gehuldigd door loco Burgemeester de heer J.J.  Eijbersen voor 25 jaar trouwe inzet. Ria is bij de Zonnebloem gekomen toen zij samen met Joop de scepter zwaaide in het wapen. Nog steeds hebben wij hier profijt van. Met koffie ochtend/picknick enz. verzorgd Ria samen met nog een vrijwilligster voor de hapjes en de drankjes. Nou laat het maar aan haar over wat het is tot aan de puntjes verzorgd en uiteraard heerlijk van smaak. in het verleden heeft Ria ook in het bestuur gezeten als Penningmeester. In 2004 is dit overgedragen. Zij heeft een groot aantal gasten waar zij langs gaat en wil dit pertinent zelf blijven doen. De gasten zijn dan ook erg gek met haar en zien haar graag komen. Ria kan zichzelf helemaal wegcijferen om er voor anderen te zijn. De Gouden speld werd opgespeld door de heer Eijbersen, kreeg bloemen van de gemeente. Natuurlijk ook bloemen van onze afdeling en een mooi bronzen beeldje waardering werd overhandigd door onze voorzitter Willie.

Hartelijk dank voor jou jaren lange inzet en wij hopen dat je nog lang zo mag en wil doorgaan.

Mariëtte Huisman

0343551756
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk