Cookies

De Zonnebloem gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren, gebruiksgemak te verbeteren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties en informatie te zien krijgt wanneer u gebruik maakt van deze website. Meer informatie over de cookies kunt u vinden op onze privacy pagina.

Ria 25 jaar vrijwilligster

Ria 25 jaar vrijwilligster bij onze afdeling Werkhoven

Tijdens ons 40 jarig jubileum werd Ria van Impelen gehuldigd door loco Burgemeester de heer J.J.  Eijbersen voor 25 jaar trouwe inzet. Ria is bij de Zonnebloem gekomen toen zij samen met Joop de scepter zwaaide in het wapen. Nog steeds hebben wij hier profijt van. Met koffie ochtend/picknick enz. verzorgd Ria samen met nog een vrijwilligster voor de hapjes en de drankjes. Nou laat het maar aan haar over wat het is tot aan de puntjes verzorgd en uiteraard heerlijk van smaak. in het verleden heeft Ria ook in het bestuur gezeten als Penningmeester. In 2004 is dit overgedragen. Zij heeft een groot aantal gasten waar zij langs gaat en wil dit pertinent zelf blijven doen. De gasten zijn dan ook erg gek met haar en zien haar graag komen. Ria kan zichzelf helemaal wegcijferen om er voor anderen te zijn. De Gouden speld werd opgespeld door de heer Eijbersen, kreeg bloemen van de gemeente. Natuurlijk ook bloemen van onze afdeling en een mooi bronzen beeldje waardering werd overhandigd door onze voorzitter Willie.

Hartelijk dank voor jou jaren lange inzet en wij hopen dat je nog lang zo mag en wil doorgaan.

Mariëtte Huisman

0343551756
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk