De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslag
Vanuit Wahlwiller zijn we met 12 gasten en 3 vrijwilligers naar de Haspengouw geweest, samen met gasten en vrijwilligers uit Gulpen. Met een volle bus hebben we de bloesemtocht meegemaakt.
Het weer viel wat tegen, maar in de loop van de middag werd het toch nog zonnig. De chauffeur was naast een veilige rijder ook een goede gids die ons tijdens de reis vermaakte met mooie verhalen en wetenswaardigheden.
Dat gold ook zeker voor de gids van de plaatselijke VVV die zich ervoor excuseerde dat we weinig (voornamelijk peren-) bloesem konden zien. Maar van de 80(!) kastelen die de Haspengouw rijk is heeft ze ons er toch zeker van 10 iets verteld. Regen of niet: Taverne de Haspengouw in Sint-Truiden verzorgde een voortreffelijke lunch en ook de vlaai na afloop van de rondrit was heerlijk.
Al met al een geslaagde dag.
De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslagHeb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?