De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslag
Vanwege het jubileumjaar van zowel Partij (60 jaar) als Wahlwiller (50 jaar) werd deze gezamenlijke busreis georganiseerd.
Het was een fantastische dag, de weersomstandigheden waren perfect. De rondvaart vanaf Einruhr over de Rursee werd als heel mooi ervaren, veel gasten hadden deze boottocht nog niet eerder meegemaakt. Aan boord werd een broodjeslunch genoten.
Daarna met de bus op weg naar Ars Krippana aan de Duits-Belgische grens. Er waren twee tentoonstellingen te bezichtigen, een van kerststallen vanuit de hele wereld en een tweede van poppen in oude interieurs, poppen en muziekdozen vanuit de hele wereld. De wijze waarop e.e.a. was opgesteld was indrukwekkend. Het was het bezoek meer dan waard.
Aan het eind van de middag werd terug gereden naar Wittem, waar een heerlijk diner in Brasserie Du Chateau genuttigd werd.
Kortom, een zeer geslaagde dag die uitstekend verlopen is.
De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslagHeb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?