Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

5 mei, ik vier Vrijheid

img1681jpg

Op 5 mei vieren we de 76e Bevrijdingsdag en op 4 mei herdenken wij in Nederland de slachtoffers van de oorlogen van de afgelopen 80 jaar.

Voor veel van onze deelnemers zijn dit bijzondere dagen, omdat zij de 2e WO en de Bevrijding op 5 mei 1945 vaak zelf in levende lijve van nabij hebben meegemaakt, er in familiekring over hebben gehoord of over gelezen.

In de afgelopen dagen hebben we op de TV een groot aantal reportages en films over deze donkere periode en daarna voorgeschoteld gekregen. Maar gelukkig ligt deze periode al tientallen jaren achter ons. 

Door corona moesten ook dit jaar de herdenkingen worden aangepast. Enerzijds betreuren wij de verliezen die we in de afgelopen perioden geleden hebben en de inperkingen van onze vrijheid, maar tegelijkertijd kunnen we langzaam maar zeker weer van de versoepelingen gaan genieten.

Ook op 5 mei vieren we De Vrijheid in aangepaste vorm.

Ter viering van de 76e Bevrijdingsdag hebben onze vrijwilligers onze gasten opnieuw een cadeau overhandigd te weten, een legpuzzel met een afbeelding van Slot Zeist, het Jaarverslag 2020 van onze afdeling en een folder van Het Gilde Zeist.

Zodra de omstandigheden het toelaten is Slot Zeist weer te  bezoeken. Een bezichtiging is meer dan moeite waard. Ruim 300 jaar geschiedenis heeft de oude glorie van dit veel bezochte lusthof niet aangetast.   

      

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Gerrie Pouwelse

030-6020888
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken