Blijdorp 2015

Zonnebloem afdeling

Dagje uit naar diergaarde Blijdorp in Rotterdam.

Dag  naar Blijdorp

We beginnen onze dag in  restaurant de lepelaar met een kop koffie/thee  en een gebakje. Daarna maken we ons klaar om de dieren te gaan bewonderen, samen met de gasten bespreken we naar toe gaan. We willen in ieder geval naar de olifanten en naar het Ocenaium. We besluiten eerst buiten op zoek te gaan naar de olifanten en daar een rondje te lopen langs alle dieren, hier en daar moesten we even zoeken want de dieren zaten soms verdekt opgesteld. Vooral de kraamvisite bij de  baby olifantjes was erg geslaagd.

Rond 13.oo uur lopen we richting de Oewanda lodge waar onze lunch geserveerd wordt, helaas begint het dan ook te regenen.

Na de lunch regent het nog steeds en we besluiten om naar het Oceanium te gaan, onderweg komen we langs de vlindertuin waar we even een (droge) tussenstop kunnen maken om te genieten van de vlinders. In het Oceanium kijken we onze ogen uit van alle kanten zwemmen de vissen/haaien en schildpadden over je heen. Dan is het al weer bijna tijd om naar huis te gaan en maken we een laatste stop in de souvenir winkel.

Wij bedanken ook de vrijwillgers van de afd Ridderkerk en de vrijwilligers voor 1 dag van de Rabobank.

tekst: Jacqueline Leentvaar.

 

Lucie Kwikkers

078-6124492
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken
  • Bezoekwerk
  • Buitenactiviteiten
  • Kunst en cultuur
  • Winkelen