Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

VriendenLoterij De Winnaars loopt mee met Zonnebloemafdeling Wageningen

VriendenLoterij-ambassadeur Wolter Kroes was bij afdeling Wageningen om samen met de Zonnebloemvrijwilligers de potzonnebloemen van Sunsation® Sunflower met een persoonlijke Aandachtskaart rond te brengen. Wolter mocht via een video-call een grote prijs van € 100.000 uitreiken aan een winnaar van de VriendenLoterij. Door mee te lopen met de vrijwilligers kon hij het geweldige werk van de Zonnebloem laten zien dat dankzij de VriendenLoterij-deelnemers gesteund wordt. Nelly Groothuis, voorzitter van de afdeling Wageningen reageerde na afloop van de opnames: “Het was zo ontroerend, zeker nu er zo weinig kan in coronatijd. Ook de buren kwamen naar buiten om te kijken. Bedankt voor de samenwerking, het geeft onze afdeling weer energie.”

Sunsation® Sunflower, Red je Boeketje en Zonnebloem slaan handen ineen

Het was ook een mooie samenwerking tussen Sunsation® Sunflower, Red je Boeketje en de Zonnebloem. Toen het verzoek voor de opnames van de prijsuitreiking van de VriendenLoterij binnenkwam reageerde Nelly Groothuis, voorzitter van de afdeling Wageningen direct enthousiast. Louis Kester van Sunsation® kwekerscollectief: “Bij de Zonnebloemvrijwilligers draait het om mensen en de wil om iedereen volop van het leven kunnen laten genieten. Onze potzonnebloemen Sunsation brengen vrolijkheid, brengen ‘sunshine’ bij de mensen thuis of in de tuin, ook als het eens minder meezit. Daar willen onze kwekers aan bijdragen: Everyday Sunshine!” Daarom doneerden de kwekers 100 potzonnebloemen die de vrijwilligers samen met Wolter Kroes bij mensen met een lichamelijke beperking langs gingen brengen. Red je Boeketje bood aan om de potzonnebloemen naar Wageningen te vervoeren. Jurre Bakx, HUB Manager bij Red Je Pakketje, vertelt waarom zij de actie ondersteunen: “Gehandicapte mensen zitten immers ook al weken binnen en zijn toch een beetje een vergeten groep in deze tijd."

“Onze vrijwilligers hadden mooie persoonlijke Aandachtskaarten geschreven die wij bij de potzonnebloemen konden overhandigen op veilige afstand. We hadden veel bekijks, want Wolter en de cameraploeg trokken natuurlijk aandacht, dus de buren liepen ook uit. Het was zo ontroerend om mee te maken, de deelnemers was blij verrast en het was zo genieten van het mooie werk wat we met z’n allen doen”, aldus een tevreden Nelly.

TV-opname RTL4

De opnames waren in het kader van het RTL4-programma VriendenLoterij De Winnaars dat elke zondagavond tussen 19.20 – 19.30 wordt uitgezonden. Deze uitreiking zal te zien zijn in VriendenLoterij De Winnaars op zondag 7 juni 2020 om 19.20 uur op RTL4.